Тиждень англійської мови

Звіт про проведення

тижня англійської мови

Із метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 13.12 по 15.12  у Потапцівському НВК був проведений Тиждень англійської мови. Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й з елементами країнознавства.

Проведення тижня іноземних мов показує, що невимушена і психологічно підготовлена мовна атмосфера в школі сприяє прояву індивідуальних можливостей всіх учнів з різними видами навчання. Тиждень дозволяє залучити до роботи всіх учнів, передбачає різні форми роботи (парну, групову, індивідуальну), а також різноманітні види діяльності, де кожен може знайти заняття у відповідності зі своїми здібностями і інтересами. Під час проведення тижня створюється позитивна мотивація до подальшого вивчення іноземної мови, а також ситуація успіху для кожного. Учні отримують додаткові можливості застосування знань, умінь і навичок, одержують нові країнознавчі знання, розвивають соціокультурну компетенцію.

Цілі:
- підвищення мотивації до вивчення іноземних мов;
- розширення, закріплення і систематизація мовних знань і навичок;
- придбання додаткових знань про країну мови, що вивчається, розвиток соціокультурної компетенції учнів.

Завдання:
- розширити, закріпити і систематизувати мовні знання і навички;
- мотивувати учнів до набуття нових знань з предмету, пошуку і подальшого використання інформації;
- розвинути креативне мислення учнів, навички самостійної і творчої роботи;
- стимулювати потребу у використанні іноземної мови в різних ситуаціях.

Протягом тижня були проведені такі заходи:

У вівторок  відбулася загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня англійської мови. На ній було оголошено план заходів на тиждень. Було представлена виставка навчальної літератури, газет, журналів, художньої літератури; огляд освітніх навчальних сайтів іноземної мови.  мотиваторів «Навіщо вивчати англійську мову».У цей день також розучували англійські вірші , пісні присвячені Шекспіру.


У середу відбулося ігрове шоу «Я люблю Україну» активну участь прийняли учні 9-10 кл. Вони із задоволенням грали в гру. У цей день учні 5-10 кл. розповідали про своїх улюблених авторів та книг. Учні 8-11 кл. випустили газету «English is All Over the World»

У четвер з учнями 1-2 кл.  було проведено конкурс малюнків «Моя улюблена англійська літера». Було визначено кращі роботи , які нагородили призами. Учні щиро раділи маленьким перемогам.

 Також для учнів 2-5 кл. був проведений Урок-подорож «У світ англійських казок» Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів.Та було здійснено віртуальну подорож у світ казки.
Також у цей день був проведений конкурс англійських сонет присвячених творчості Шекспіра. У цей день було підведено підсумки проведення Тижня англійської мови та відзначені найактивніші учні.Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Дякую учням школи за активну участь у проведенні тижня.
Comments